Jesteś tutaj:
  2. O placówce

O placówce

Przedszkole nr 2 w Kuźni Raciborskiej położone jest wśród bloków osiedla Kuźni Raciborskiej przy ulicy Westerplatte 1. Otoczone jest dużym ogrodem z dwoma placami zabaw. W przedszkolu znajdują się cztery duże,  słoneczne sale do zajęć. Czynne są cztery oddziały, do których uczęszcza 100 dzieci. Nasze przedszkole dba o wszechstronny rozwój i dobre przygotowanie wychowanków do podjęcia nauki w szkole. Uczymy tolerancji, wrażliwości, odpowiedzialności, a także kształtujemy poczucie własnej wartości i pewności siebie. Nasi wychowankowie mogą pochwalić się osiągnięciami i sukcesami      w wielu dziedzinach na szczeblu gminnymi powiatowym i międzynarodowym. Dowodem tego są dyplomy i puchary zdobiące wnętrze naszej placówki.