TERAPIA RĘKI- ZAJĘCIA ZDALNE DLA GRUPY 4-LATKÓW

Do zajęć potrzebujemy:

-białą kartkę A3 lub A4

- farby plakatowe

Tematem pracy jest Wiosna. Przygotowujemy sobie stanowisko do zajęć tak, aby nie pomalować stołu czyli dajemy jakąś gazetę pod kartkę. Rozkładamy farby i zaczynamy malować, ale nie pędzlem tylko palcami.  Powodzenia.

W plikach do pobrania znajdziecie film instruktażowy oraz zdjęcia.

TEMAT: ZAKUPY

Do zajęć potrzebujemy:

- białą kartkę A3 lub A4

- gazety z różnych sklepów spożywczych

- klej

- nożyczki

Naszym tematem są Zakupy. Każdy z nas lubi chodzić do sklepu i kupować różne rzeczy. Dlatego my dzisiaj też wybierzemy się do sklepu. Przygotowujemy sobie stanowisko pracy - potrzebne materiały, rozkładamy kartkę i szukamy w gazetach ciekawych produktów, które chcemy kupić. Po znalezieniu ich, wycinamy je i naklejamy na naszą kartkę. Możemy na naszej kartce namalować duży koszyk, żeby do niego wkleić nasze kupione produkty. Pamiętajcie, żeby uważać z nożyczkami i starajcie się dokładnie wycinać, każdy produkt spożywczy. Powodzenia.

Film instruktażowy znajdziecie w plikach do pobrania.