ZABAWY I AKTYWNOŚCI DZIECI NA DZIEŃ 23.06.2020- DZIEŃ OJCA

Zapraszamy do realizacji poszczególnych działań przez dzieci w dniu  23.06.2020:

Dziś Dzień Taty!

1. Złóż tatusiowi życzenia - najpiękniej jak potrafisz. Zaśpiewaj mu "Sto lat!" lub jego ulubioną piosenkę. Popatrz mu prosto w oczy i powiedz jak bardzo go kochasz.

2. "T jak tata" Połóżcie się razem na ziemi i ułóżcie ze swoich ciał literkę

3. Sprawdźcie czy tatuś posiada : "super moc naśladowacza głosów". Poproś, aby tatuś wymówił twoje imię jak: wielki dinozaur/mrówka/kosmita. Zamieńcie się rolami i wymów słowo "tata" w podobny sposób

4. Zrób piękną laurkę dla taty.

Pochwalcie się laurkami na przedszkolnym facebooku.

5. Wspólnie spędzony czas z Tatą nie tylko w dniu jego święta. Do pobrania w plikach.

Kochane dzieci serdecznie gratulujemy Wam dobrnięia do końca roku szkolnego w tym trudnym dla nas czasie.

Zakończylismy już pracę  w naszych książeczkach, na ich końcu znajduje się dla Was dyplom z gratulacjami, poproście rodziców, aby wypisali Wam go:)

Do końca czerwca będziemy przeznaczać czas na wspólne zabawy :)

Jeszcze raz z całego serca wszystkim gratulujemy:)